Штрих код: 6914466110323. Тип валу: Турбо. Діаметр валу: 125мм. Робочий матеріал: Бетон,кирпич. Диаметр посадки диска: 22,23мм. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Матеріал, що обробляється: Вирівнювання бетонних поверхонь, усунення опалубних напливів та швів, зачищення бетонних поверхонь перед нанесенням захисних або декоративних покриттів. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 2.6 мм. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Алмаз. Кількість штук в упаковці: 1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 23 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр посадки диска | 22,23мм |
| Довжина, мм | 190 |
| Діаметр валу | 125 мм |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Вирівнювання бетонних поверхонь, усунення опалубних напливів та швів, зачищення бетонних поверхонь перед нанесенням захисних або декоративних покриттів |
| Робочий матеріал | Бетон, кирпич |
| Тип валу | Турбо |
| Товщина кола | 2.6 мм |
| Ширина, мм | 145 |
| Штрих код | 6914466110323 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


