Штрих код: 2000963869865. Виробник: Distar. Країна походження: Україна. Гарантія: 1 рік. тип обладнання: Кутова шліфмашина. Умови роботи: Без охолодження. Матеріал, що обробляється: Вирівнювання бетонних поверхонь, усунення опалубних напливів та швів, зачищення бетонних поверхонь перед нанесенням захисних або декоративних покриттів. Діаметр кола: 125 мм. Товщина кола: 0. Діаметр посадкового кільця: 22.23 мм. Матеріал кола: Алмаз. Кількість штук в упаковці: 1. Висота ріжучого шару: 7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 7 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр кола | 125 мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Вирівнювання бетонних поверхонь, усунення опалубних напливів та швів, зачищення бетонних поверхонь перед нанесенням захисних або декоративних покриттів |
| Товщина кола | 0 |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Штрих код | 2000963869865 |
| Тип обладнання | Кутова шліфмашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴


