Виробник: Werk. Довжина: 310 мм. Країна виробник: Китай. Діаметр: 38 мм. Діаметр різьблення: 10-14 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Діаметр | 38 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 20 |
| Довжина: | 310 мм мм |
| Довжина, мм | 340 |
| Діаметр різі | 10-14 мм |
| Ширина, мм | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴


