Штрих код: 6915588120009. Вага: Вага : 0.45 кг. Робоча температура: Від -5°С до +55°С. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Температура зберігання: Від - 20 до + 70°C. Матеріал маски: Поліпропілен. Розмір екрану: 92х42 мм. Тип світлофільтру: Хамелеон. Час перемикання у темряву: 1/20000 сек. Ступінь затемнення: 11 DIN. Режим шліфування: Ні. Захист від УФ/ІК променів: 16 DIN. Ступінь проникнення світла: 4 DIN. Електропостачання: Елементи сонячних батарей. Сигналізація розряду батареї: Ні. Розмір картриджа: 110х90х8.2 мм. Увімкнення/вимкнення: Автоматичне. Регулювання чутливості: Ступінчаста Low / High.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від УФ/ІК променів | 16 DIN |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал маски | Поліпропілен |
| Робоча температура | Від -5°С до +55°С |
| Регулювання чутливості | Ступінчаста Low / High |
| Режим шліфування | Немає |
| Розмір екрану | 92х42 мм |
| Розмір картриджа | 110х90х8.2 мм |
| Сигналізація розряду батареї | Немає |
| Ступінь затемнення | 11 DIN |
| Ступінь проникнення світла | 4 DIN |
| Температура зберігання | Від - 20 до + 70°C |
| Тип світлофільтра | Хамелеон |
| Увімкнення/вимкнення | Автоматичне |
| Час перемикання у темряву | 1/20000 сек |
| Штрих код | 6915588120009 |
| Електропостачання | Елементи сонячних батарей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴


