Зварювальний Інвертор - MMA-300 HOME LINE (KAISER)
4 356 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: ІнверторКейс для зберіганняУтримувач електродів та затискач маси на 500 АСварочні кабелі 3+2,5 м. Штрих код: 6915588132507. Охолодження: Повітряно-примусове. Вага: 5 кг. Захист від перегріву: Так. Додатково: Низький рівень енергопідйомностіЗахист від перегрівуЗбільшена довжина зварювальних кабелів (загальна 5,5 м, 3+2,5 м). Ступінь захисту: ІР21. Виробник: Kaiser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. тип обладнання: Інвертор. Тип зварювання: Дугове зварювання (ММА). Струм зварювання: Постійний. Мінімальний струм: 20 А. Максимальний струм: 300А. мін. діаметр електродів: 1.6 мм. Макс. діаметр електродів: 5 мм. Тип ізоляції: Н. Функція Гарячий старт Hot-Start: Так. Функція Форсаж дуги ""Arc-Force"": Так. Функція ""Антиприлипання"" (""Anti-Stick""): Так. Межі зміни напруги мережі живлення,: 160-240 В. Робочий цикл: 80%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Низький рівень енергопідйомностіЗахист від перегрівуЗбільшена довжина зварювальних кабелів (загальна 5,5 м, 3+2,5 м) |
| Захист від перегрівання | Да |
| Комплектація | ІнверторКейс для зберіганняУтримувач електродів та затискач маси на 500 АСварочні кабелі 3+2,5 м |
| Країна походження | Китай |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 300А |
| Межі зміни напруги мережі живлення, | 160-240 В |
| Мінімальний струм | 20 А |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Робочий цикл | 80% |
| Струм зварювання | Постійний |
| Ступінь захисту | ІР21 |
| Тип зварювання | Дугове зварювання (ММА) |
| Тип ізоляції | Н |
| Функція ""Антиприлипання"" (""Anti-Stick"") | Да |
| Функція Гарячий старт Hot-Start | Да |
| Функція Форсаж дуги ""Arc-Force"" | Да |
| Штрих код | 6915588132507 |
| мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Тип обладнання | Інвертор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 356 ₴


