Зварювальний Інвертор - NBC-250 INDUSTRY (KAISER)
5 531 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Зварювальний апарат - Зварювальні кабеля з тримачем та затискачем маси - Захисна маска - Щітка-молоток - Інструкція - Гарантійний талон. Штрих код: 2000012613333. Вага: 6.6 кг. Захист від перегріву: Так. Ступінь захисту: IP 21. Виробник: Kaiser. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Габарити: 271x180x445 мм. Клас інструменту: Професійний. Кількість фаз: 1. робоча напруга: 220В. тип обладнання: Інвертор. Тип зварювання: Дугове зварювання (ММА). Струм зварювання: Постійний. Мінімальний струм: 10А. Максимальний струм: 250А. мін. діаметр електродів: 1.6 мм. Макс. діаметр електродів: 5 мм. Тип ізоляції: Н. Напруга холостого ходу: 75В. Робочий цикл: 40%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAISER |
| Вага | 6.6 кг |
| Напруга холостого ходу | 75 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 271x180x445 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | - Зварювальний апарат - Зварювальні кабеля з тримачем та затискачем маси - Захисна маска - Щітка-молоток - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 250А |
| Мінімальний струм | 10А |
| Робочий цикл | 40% |
| Струм зварювання | Постійний |
| Ступінь захисту | IP 21 |
| Тип зварювання | Дугове зварювання (ММА) |
| Тип ізоляції | Н |
| Штрих код | 2000012613333 |
| мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Тип обладнання | Інвертор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 531 ₴


