Штрих код: 6915588132859. Охолодження: Повітряне. Вага: 4.5 кг. Виробник: Kende. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Габарити: 320х170х255 мм. Клас інструменту: Побутовий. Кількість фаз: 1. робоча напруга: 220В. тип обладнання: Інвертор. Тип зварювання: Дугове зварювання (ММА). Струм зварювання: Постійний. Мінімальний струм: 20А. Максимальний струм: 285А. мін. діаметр електродів: 1.6 мм. Макс. діаметр електродів: 5 мм. Тип ізоляції: Н. Функція Гарячий старт Hot-Start: Так. Функція Форсаж дуги ""Arc-Force"": Так. Функція ""Антиприлипання"" (""Anti-Stick""): Так. Межі зміни напруги мережі живлення,: 110 – 240 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KENDE |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 320х170х255 мм |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Макс. діаметр електродів | 5 мм |
| Максимальний струм | 285А |
| Межі зміни напруги мережі живлення, | 110 – 240 В |
| Мінімальний струм | 20А |
| Охолодження | Повітряне |
| Струм зварювання | Постійний |
| Тип зварювання | Дугове зварювання (ММА) |
| Тип ізоляції | Н |
| Функція ""Антиприлипання"" (""Anti-Stick"") | Да |
| Функція Гарячий старт Hot-Start | Да |
| Функція Форсаж дуги ""Arc-Force"" | Да |
| Штрих код | 6915588132859 |
| мін. діаметр електродів | 1.6 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Тип обладнання | Інвертор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 138 ₴


