Пила дискова (циркулярна) - CS 200 TS (1800Вт, 200мм) (FORTE)
4 312 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Пила дискова- Пильний диск- Напрямна лінійка- Гайковий ключ- Шестигранний ключ- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 6902013020010. Потужність: 1800 Вт. Вага: 7.5 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Пила дискова. Кількість оборотів: 5500 об/хв. Клас інструменту: Побутовий. Наявність підсвічування: Ні. Діаметр диска: 200 мм. Глибина пропила під 45 град.: 44 мм. Глибина пропила під 90 град.: 65 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина пропила під 45 град. | 44 мм |
| Глибина пропила під 90 град. | 65 мм |
| Діаметр диска | 200 мм мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Пила дискова- Пильний диск- Напрямна лінійка- Гайковий ключ- Шестигранний ключ- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 5500 об/хв |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Тип | Пила дискова |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902013020010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 312 ₴


