Напруга: 18 В. Вага: 2.5 кг. Виробник: Haisser. живлення: Акумулятор. Частота ходу: 0-2300 хід/хв. Макс. глибина різання (дерево): 100 мм. Макс. глибина різання (сталь): 10 мм. Глибина різу: Сталь : 10 мм;дерево : 100 мм;кольорові метали : 16 мм.. Макс. глибина різання (кольорові метали): 16 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | Сталь : 10 мм;дерево : 100 мм;кольорові метали : 16 мм. |
| Макс. глибина різання (дерево) | 100 мм |
| Макс. глибина різання (кольорові метали) | 16 мм |
| Макс. глибина різання (сталь) | 10 мм |
| Напруга | 18 В |
| Частота ходу | 0-2300 хід/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 006 ₴


