Електролобзик - JS 700 VP (700Вт, 65мм) (FORTE)
1 621 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Лобзик електричний,- Патрубок для відведення пилу,- Пильне полотно,- Шестигранний ключ,- Інструкція ,- Гарантійний талон. Штрих код: 6902016070029. Потужність: 700 Вт. Вага: 2.1 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Клас інструменту: Побутовий. Частота ходу: 500 - 3000 об/хв. Похилий розпил: 45°. Регулювання частоти ходу: Так. Маятниковий хід: Так. Макс. глибина різання (дерево): 65 мм. Макс. глибина різання (сталь): 8 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 2.1 кг |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Лобзик електричний,- Патрубок для відведення пилу,- Пильне полотно,- Шестигранний ключ,- Інструкція ,- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Макс. глибина різання (дерево) | 65 мм |
| Макс. глибина різання (сталь) | 8 мм |
| Потужність | 700 Вт кВт |
| Похилий розпіл | 45° |
| Регулювання частоти ходу | Да |
| Тип живлення | Мережа |
| Частота ходу | 500 - 3000 об/хв |
| Штрих код | 6902016070029 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 621 ₴


