Комплектація: - Пилка - Шестигранний ключ - Інструкція застосування - Гарантійний талон. Штрих код: 0088381083102. Потужність: 450 Вт. Вага: 1.9 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: - Вібрація : 5 м/с² - Подвійна захисна ізоляція - Електронне регулювання числа обертів - Штиковий універсальний хвостовик - Система видалення пилу. Виробник: Makita. Країна походження: Японія. Гарантія: 1 рік. Довжина кабеля: 2.5 м. Габарити: 223х77х197 мм. Клас інструменту: Професійний. Довжина ходу: 18 мм. Частота ходу: 3100 хід/хв. Похилий розпил: Є, 45°. Регулювання частоти ходу: Так. Маятниковий хід: Так. Макс. глибина різання (алюміній): 6 мм. Макс. глибина різання (дерево): 65 мм. Макс. глибина різання (сталь): 6 мм. Швидкозатискне кріплення пилки: Ні. Підошва: Алюмінієва, лита.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 223х77х197 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Довжина ходу | 18 мм |
| Додатково | - Вібрація : 5 м/с² - Подвійна захисна ізоляція - Електронне регулювання числа обертів - Штиковий універсальний хвостовик - Система видалення пилу |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | - Пилка - Шестигранний ключ - Інструкція застосування - Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Макс. глибина різання (алюміній) | 6 мм |
| Макс. глибина різання (дерево) | 65 мм |
| Макс. глибина різання (сталь) | 6 мм |
| Потужність | 450 Вт кВт |
| Похилий розпіл | Є, 45° |
| Підошва | Алюмінієва, лита |
| Регулювання частоти ходу | Да |
| Тип живлення | Мережа |
| Частота ходу | 3100 хід/хв |
| Штрих код | 0088381083102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 686 ₴


