Електролобзик - Л 1100 АЛРМ (1100Вт, 85мм) (СТАЛЬ)
1 637 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Лінійка 1 штЗахисна протипилова насадка 1 штШестигранний ключ 1 штПильне полотно 1 шт. Штрих код: 6922021078582. Потужність: 1100 Вт. Вага: 2.34 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: Блокування кнопки випадкового включенняРегулювання маятникового ходу в 4-х позиціяхАдаптер для підключення систем видалення пилу. Виробник: Сталь. Гарантія: 3 роки. Клас інструменту: Побутовий. Довжина ходу: 17.4 мм. Частота ходу: 0-3000 об/хв. Маятниковий хід: Так. Макс. глибина різання (алюміній): 12 мм. Макс. глибина різання (дерево): 85 мм. Макс. глибина різання (сталь): 10 мм. Лазерний покажчик: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 2.34 кг |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина ходу | 17.4 мм |
| Додатково | Блокування кнопки випадкового включенняРегулювання маятникового ходу в 4-х позиціяхАдаптер для підключення систем видалення пилу |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | Лінійка 1 штЗахисна протипилова насадка 1 штШестигранний ключ 1 штПильне полотно 1 шт |
| Лазерний покажчик | Да |
| Макс. глибина різання (алюміній) | 12 мм |
| Макс. глибина різання (дерево) | 85 мм |
| Макс. глибина різання (сталь) | 10 мм |
| Потужність | 1100 Вт кВт |
| Тип живлення | Мережа |
| Частота ходу | 0-3000 об/хв |
| Штрих код | 6922021078582 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 637 ₴


