Дриль-міксер - HM 1111 VR (1100Вт) (FORTE)
3 222 ₴
- В наявності
- Код: 20103186
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Міксер ручний;- Вінчик;- Подовжувач;- гайковий ключ 2 шт;- Комплект вугільних щіток;- Інструкція;- Гарантійний талон.. Штрих код: 6902016111104. Кількість швидкостей: 1. Потужність: 1100 Вт. Вага: 3.75 кг. Кількість швидкостей: 1. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Регулювання оборотів: Так. Швидкість обертання: 0 - 1100 об/хв. Різьблення шпинделя: М14. Довжина штоку: 590 мм. Номінальний струм: 5.5 А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина штоку | 590 мм |
| Комплектація | - Міксер ручний;- Вінчик;- Подовжувач;- гайковий ключ 2 шт;- Комплект вугільних щіток;- Інструкція;- Гарантійний талон. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Номінальний струм | 5.5 А |
| Потужність | 1100 Вт кВт |
| Регулювання оборотів | Да |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип живлення | Мережа |
| Швидкість обертання | 0 - 1100 об/хв |
| Штрих код | 6902016111104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 222 ₴


