Дриль ударний - ID 1100 VR (1100Вт) NEW (FORTE)
1 889 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Дриль- Бічна рукоятка- Обмежувач глибини- Ключ до патрона- Картонна упаковка- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 6902017110007. Кількість швидкостей: 1. Напруга: 220В. Потужність: 1100 Вт. Вага: 2.8 кг. Кількість швидкостей: 1. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 0 - 2800 об/хв. Клас інструменту: Побутовий. Джерело живлення: Мережа. Діаметр патрона: 13 мм. Реверс: Так. Наявність підсвічування: Ні. Регулювання швидкості обертання: Так. Ударний режим: Так. Патрон: Ключовий. Макс. діаметр свердління бетону: 16 мм. Макс. діаметр свердління дерева: 30 мм. Макс. діаметр свердління сталі: 13 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Дриль- Бічна рукоятка- Обмежувач глибини- Ключ до патрона- Картонна упаковка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 0 - 2800 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Макс. діаметр свердління бетону | 16 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 13 мм |
| Напруга | 220 В |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Патрон | Ключовий |
| Потужність | 1100 Вт кВт |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6902017110007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴


