Дриль-шурупокрут (акум) - CD-L0418 (18V) (HAISSER)
1 519 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6990001243244. Кількість швидкостей: 2. Тип патрона: Швидкозатискний. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 0-400/1500. Ключові особливості: Потужний момент обертанняЗнімна металева кліпсаПластиковий безключовий патрон з однією втулкою та блокуванням шпинделя забезпечує довговічність свердлінняВбудований світлодіодний ліхтар2 режиму. Джерело живлення: Акумулятор. Діаметр патрона: 13 м. Тип акумулятора: Li-ion. Напруга акумулятора: 18 В. Макс. обертаючий момент: 40 Н·м. Максимальний діаметр свердління дерева: 30 мм. Максимальний діаметр свердління сталі: 10 мм. Реверс: Так. Наявність підсвічування: Так. Регулювання швидкості обертання: Так. Ударний режим: Ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Діаметр патрона | 13 м |
| Ключові особливості | Потужний момент обертанняЗнімна металева кліпсаПластиковий безключовий патрон з однією втулкою та блокуванням шпинделя забезпечує довговічність свердлінняВбудований світлодіодний ліхтар2 режиму |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 0-400/1500 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. обертаючий момент | 40 Н·м |
| Максимальний діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління сталі | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наявність підсвічування | Да |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6990001243244 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴


