Дриль-шурупокрут (акум) - CDR-12ASC(12В, 1,5А) (FORTE)
2 669 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Шурупокрут2 акумулятораЗарядний пристрійПластикова валіза. Штрих код: 6990001236109. Тип патрона: Швидкозатискний. Виробник: Forte. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 0-350/0-1350 об/хв. Джерело живлення: Акумулятор. Діаметр патрона: 10 мм. Тип акумулятора: Li-ion. Ємність акумулятора: 1500 А⋅год. Напруга акумулятора: 12 В. Макс. обертаючий момент: 28 Н·м. Регулювання крутного моменту: Так. Максимальний діаметр свердління дерева: 26 мм. Максимальний діаметр свердління сталі: 10 мм. Реверс: Так. Регулювання швидкості обертання: Так. Країна виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1500 А| год |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Комплектація | Шурупокрут2 акумулятораЗарядний пристрійПластикова валіза |
| Кількість оборотів | 0-350/0-1350 об/хв |
| Макс. обертаючий момент | 28 Н·м |
| Максимальний діаметр свердління дерева | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління сталі | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Штрих код | 6990001236109 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 669 ₴


