Дриль-шурупокрут (електро) - DSR 550-2 VR (550Вт) (FORTE)
1 778 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Дриль-шурупокрут;швидкознімний патрон;універсальна біта;бітоутримувач;. Штрих код: 6902020055005. Напруга: 220 В. Вага: 1.55 кг. Додатково: прогумована рукоятка;швидкознімний патрон;підсвічування робочої зони;двошвидкісний редуктор;кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі.. Виробник: Forte. Гарантія: 1 рік. Джерело живлення: Мережа. Діаметр патрона: 10 мм. Реверс: Так. Наявність підсвічування: Так. Ударний режим: Ні. Країна виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Додатково | прогумована рукоятка;швидкознімний патрон;підсвічування робочої зони;двошвидкісний редуктор;кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі. |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Комплектація | Дриль-шурупокрут;швидкознімний патрон;універсальна біта;бітоутримувач; |
| Напруга | 220 В |
| Наявність підсвічування | Да |
| Штрих код | 6902020055005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 778 ₴


