Дриль-шурупокрут (електро) - СДШ 451 РР (450Вт) (СВІТЯЗЬ)
802 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902018045001. Вага: 1.4 кг. Потужність, Вт: 450 Вт. Тип патрона: Швидкозатискний. Виробник: Світязь. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 0 - 800 об/хв. Джерело живлення: Мережа. Діаметр патрона: 10 мм. Регулювання крутного моменту: Так. Реверс: Так. Ударний режим: Ні. Країна виробник: Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світязь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість оборотів | 0 - 800 об/хв |
| Потужність, Вт | 450 Вт |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Штрих код | 6902018045001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴


