Фен будівельний - ТПД 2000-2 (2000Вт, 400,600C) (СТАЛЬ)
806 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Фен технічний - Насадки на сопло - 3 шт - Інструкція - Гарантійний талон. Штрих код: 6902015020032. Потужність: 2000 Вт. Вага: 0.96 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Клас інструменту: Побутовий. Макс. температура: 660°C. Потік повітря, л/хв: 300/500. мін. температура: 300°C. Кількість режимів подачі повітря: 2. РК дисплей: Ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 0.96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Фен технічний - Насадки на сопло - 3 шт - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість режимів подачі повітря | 2 |
| Макс. температура | 660°C |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Потік повітря, л/хв | 300/500 |
| ЖК дисплей | Немає |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902015020032 |
| мін. температура | 300°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806 ₴


