Фен будівельний - ТПД 2000-2 Р (2000Вт, 450,600C) (СТАЛЬ)
1 337 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Фен технічний- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 6902015020049. вага, кг: 1.6 кг. Потужність: 2000 Вт. Тип живлення: Мережа. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Клас інструменту: Побутовий. Макс. температура: 600°C. Потік повітря, л/хв: 50 - 450 / 90 - 600 л/хв. Регулювання температури: Так. Кількість режимів подачі повітря: 2. РК дисплей: Ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Фен технічний- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість режимів подачі повітря | 2 |
| Макс. температура | 600 °C |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Потік повітря, л/хв | 50 - 450 / 90 - 600 л/хв |
| ЖК дисплей | Немає |
| Регулювання температури | Да |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902015020049 |
| Вага (кг) | 1.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 337 ₴


