Електроточило - BG1545 (450Вт, 150мм) (FORTE)
1 677 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902018154505. Вага: 5 кг. Потужність, Вт: 450 Вт. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 2950 об/хв. Зернистість: 36/60. Діаметр посадкового отвору: 16 мм. Тип верстата: Точильний. Розмір кола: 150 х 12,7 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр отвору | 16 мм мм |
| Зернистість | 36/60 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 2950 об/хв |
| Потужність, Вт | 450 Вт |
| Розмір кола | 150 х 12,7 мм |
| Тип верстата | Точильний |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902018154505 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 677 ₴


