Комплектація: - Точильний верстат - Гнучкий вал - 2 цанги - Ключ - 2 комплекти опори для обробки деталей - 2 захисних комплекти від іскор - Інструкція - Гарантійний талон. Штрих код: 6902017072503. Вага: 3 кг. Потужність, Вт: 250 Вт. Тип живлення: Мережа. Додатково: Довжина гнучкого валу : 102.5 см. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 0 - 11000 об/хв. Товщина кола: 10 мм. Діаметр посадкового отвору: 20 мм. Тип верстата: Точильний. Вид інструменту, що обробляється: Для інструменту. Розмір кола: 75 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Размеры | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид інструменту, що обробляється | Для інструменту |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Довжина гнучкого валу : 102.5 см |
| Діаметр отвору | 20 мм мм |
| Комплектація | - Точильний верстат - Гнучкий вал - 2 цанги - Ключ - 2 комплекти опори для обробки деталей - 2 захисних комплекти від іскор - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 0 - 11000 об/хв |
| Потужність, Вт | 250 Вт |
| Розмір кола | 75 мм |
| Тип верстата | Точильний |
| Тип живлення | Мережа |
| Товщина кола | 10 мм |
| Штрих код | 6902017072503 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 673 ₴


