Станок для різки каменю - TC 200-620 (FORTE) (800Вт, d-200x25,4мм)
14 602 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902020200627. Потужність: 800 Вт. Вага: 24 кг. Додатково: надійний мотор синхронного типу. Довжина різу: 620 мм. Виробник: Forte. Гарантія: 1 рік. Тип: електричний. Кількість оборотів: 2950 об/хв. Напруга мережі: 220 В. Діаметр диска: 200 мм. Країна виробник: Китай. Частота струму: 60 Гц. Глибина пропила під кутом 90 º: 39 мм. Розмір столу: 680x400 мм. Глибина пропила під кутом 45°: 30 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Размеры | |
| Вага | 24 кг |
| Электрические параметры | |
| Частота струму | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина пропила під кутом 45° | 30 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 º | 39 мм |
| Довжина різу | 620 мм |
| Додатково | надійний мотор синхронного типу |
| Кількість оборотів | 2950 об/хв |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Розмір столу | 680x400 мм |
| Тип | Електричний |
| Штрих код | 6902020200627 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 602 ₴


