Перфоратор SDS-MAX - П 40-18 М (1800Вт, 40мм) (СТАЛЬ)
5 782 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Перфоратор - Допоміжна рукоятка - Гайковий ключ - Інструкція - Гарантійний талон. Штрих код: 6902017040182. Потужність: 1800 Вт. Вага: 6.9 кг. Режими роботи: Свердління, свердління з ударом, довбання. Тип живлення: Мережа. Тип патрона: Швидкозатискний. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Клас інструменту: Побутовий. Реверс: Так. Регулювання оборотів: Так. Макс. діаметр свердління бетону: 40 мм. Розташування двигуна: Вертикальне (бочка). Оберти холостого ходу: 0 - 550 об/хв. Енергія удару: 9 Дж. Використовуваний тип хвостовика: SDS-max.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 6.9 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний тип хвостовика | SDS-max |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Енергія удапу | 9 Дж |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | - Перфоратор - Допоміжна рукоятка - Гайковий ключ - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Макс. діаметр свердління бетону | 40 мм |
| Оберті холостого ходу | 0 - 550 об/хв |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Регулювання оборотів | Да |
| Режими роботи | Свердління, свердління з ударом, довбання |
| Розташування двигуна | Вертикальне (бочка) |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Штрих код | 6902017040182 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 782 ₴


