Перфоратор прямий - RH-26Q (26 мм 1000W знімний патрон) (HAISSER)
3 186 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: • Перфоратор.• Бури 6/8/10х145 мм.• Зубило піка 245 мм.• Зубило плоске 13х245 мм.• Тканинна серветка 20х40 см.• Змащення.• Пластиковий кейс.• Швидкозмінний пластиковий патрон 13 мм.• Інструкція.• Гарантія.. Потужність: 1000 Вт. Вага: 3.5 кг. Тип живлення: Мережа. Тип патрона: Швидкозатискний. Виробник: Haisser. Гарантія: 3 роки. Клас інструменту: Професійний. Кількість ударів: 0-4850 уд/хв. Макс. діаметр свердління бетону: 26 мм. Макс. діаметр свердління дерева: 32 мм. Макс. діаметр свердління сталі: 13 мм. Оберти холостого ходу: 0-1150 об/хв. Енергія удару: 3 Дж. Використовуваний тип хвостовика: SDS-plus. Наявність віброзахисту: Так. Довжина мережевого шнура: 3 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний тип хвостовика | SDS-plus |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого шнура | 3 м м |
| Енергія удапу | 3 Дж |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | • Перфоратор.• Бури 6/8/10х145 мм.• Зубило піка 245 мм.• Зубило плоске 13х245 мм.• Тканинна серветка 20х40 см.• Змащення.• Пластиковий кейс.• Швидкозмінний пластиковий патрон 13 мм.• Інструкція.• Гарантія. |
| Кількість ударів | 0-4850 уд/хв |
| Макс. діаметр свердління бетону | 26 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 13 мм |
| Наявність віброзахисту | Да |
| Оберті холостого ходу | 0-1150 об/хв |
| Потужність | 1000 Вт кВт |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 186 ₴


