Перфоратор бочковий - HB-32 (32mm, 1600W, 5.5J) (HAISSER)
3 761 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: 1 х рукоятка; 1 х долото 14х250 мм; 1 х плоске долото 14х250 мм; 3 х свердла 8/10/12х150 мм; 1 х пилозахисний чохол; 1 х глибиномір; 1 х олія; 1 х ганчірочка для чищення; 1 х кейс; 1 х пильник; 1 пара вугільних щіток.. Штрих код: 6990001243367. Потужність: 1600 Вт. Вага: 4.8 кг. Режими роботи: Ударний, ударний дриль. Тип живлення: Мережа. Тип патрона: Швидкозатискний. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Клас інструменту: Професійний. Реверс: Ні. Кількість ударів: 4200 уд/хв. Регулювання оборотів: Ні. Макс. діаметр свердління бетону: 30 мм. Макс. діаметр свердління дерева: 42 мм. Макс. діаметр свердління сталі: 16 мм. Розташування двигуна: Вертикальне (бочка). Оберти холостого ходу: 850 об/хв. Енергія удару: 7 Дж. Використовуваний тип хвостовика: SDS-plus. Наявність віброзахисту: Так. Макс. діаметр свердління коронкою: 72 мм. Довжина мережевого шнура: 4 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 4.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний тип хвостовика | SDS-plus |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Енергія удапу | 7 Дж |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектація | 1 х ручка; 1 х долото 14х250 мм; 1 х плоске долото 14х250 мм; 3 х свердла 8/10/12х150 мм; 1 х пилозахисний чохол; 1 х глибиномір; 1 х олія; 1 х ганчірочка для чищення; 1 х кейс; 1 х пильник; 1 пара вугільних щіток. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Макс. діаметр свердління бетону | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 42 мм |
| Макс. діаметр свердління коронкою | 72 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 16 мм |
| Наявність віброзахисту | Да |
| Оберті холостого ходу | 850 об/хв |
| Потужність | 1600 Вт кВт |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Режими роботи | Ударний, ударний дриль |
| Розташування двигуна | Вертикальне (бочка) |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Штрих код | 6990001243367 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 761 ₴


