Перфоратор SDS-PLUS - RH 32-19 RV (1900Вт, 32мм) (FORTE)
4 025 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Кейс. Штрих код: 6902020321902. Потужність: 1900 Вт. Вага: 5 кг. Режими роботи: Свердління, свердління та довбання, довбання, дроблення та розколювання з прокручуванням. Тип живлення: Мережа. Додатково: Обіг на 360° для зручності в роботіШвидкий доступ до щітокНадійна система гасіння вібрацій. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Клас інструменту: Побутовий. Макс. діаметр свердління бетону: 32 мм. Макс. діаметр свердління дерева: 30 мм. Макс. діаметр свердління сталі: 13 мм. Оберти холостого ходу: 260-870 об/хв. Енергія удару: 4.5 Дж. Використовуваний тип хвостовика: SDS-plus. Наявність віброзахисту: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовуваний тип хвостовика | SDS-plus |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Обіг на 360° для зручності в роботіШвидкий доступ до щітокНадійна система гасіння вібрацій |
| Енергія удапу | 4.5 Дж |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Комплектація | Кейс |
| Країна походження | Китай |
| Макс. діаметр свердління бетону | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 13 мм |
| Наявність віброзахисту | Да |
| Оберті холостого ходу | 260-870 об/хв |
| Потужність | 1900 Вт кВт |
| Режими роботи | Свердління, свердління та довбання, довбання, дроблення та розколювання з прокручуванням |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902020321902 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 025 ₴


