Комплектація: 6 шт. наждачний папір; 1 шт. Гнучкий шланг (2 м); 1 шт. шестигранний ключ; 1 шт. вуглецева щітка; 1 шт. наплічники. Штрих код: 6902019225227. Потужність: 800 Вт. Вага: 4.1 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: Компоненти : 1. регулятор оборотів;2. фіксуюча кнопка;3. вимикач;4. стопор телескопічної трубки;5. складається механізм;6. відділення для пилу;7. щіткотримач;8. запобіжний клапан;9. LED підсвічування;10. робоча поверхня. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Полірувальна. Кількість оборотів: 800-1700 про/с. Діаметр диска: 215 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Компоненти : 1. регулятор оборотів;2. фіксуюча кнопка;3. вимикач;4. стопор телескопічної трубки;5. складається механізм;6. відділення для пилу;7. щіткотримач;8. запобіжний клапан;9. LED підсвічування;10. робоча поверхня |
| Діаметр диска | 215 мм мм |
| Комплектація | 6 шт. наждачний папір; 1 шт. Гнучковий шланг (2 м); 1 шт. шестигранній ключ; 1 шт. вуглецева щітка; 1 шт. наплічники |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 800-1700 про/с |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Тип | Полірувальна |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902019225227 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 878 ₴


