Комплектація: шліфмашина для стін Werk DS-225-VCLВ; гнучкий шланг; пилозбірник; наплічний ремінь; набір наждачних кіл (5шт.); посібник з експлуатації;. Штрих код: 6922021128539. Напруга: 220-240 В. Потужність: 1100 Вт. Вага: 4 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: LED-підвітка з 2 стрічок Шліфування стеліСистема видалення пилу прямо в мішок. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Стіношліфувальна. Кількість оборотів: 800 – 1800 об/хв. Система видалення пилу: Так. Діаметр диска: 215 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | LED-підвітка з 2 стрічок Шліфування стеліСистема видалення пилу прямо в мішок |
| Діаметр диска | 215 мм мм |
| Комплектація | шліфмашина для стін Werk DS-225-VCLВ; гнучкий шланг; пилозбірник; наплічний ремінь; набір наждачних кіл (5шт.); посібник з експлуатації; |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 800 – 1800 об/хв |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 1100 Вт кВт |
| Система видалення пилу | Да |
| Тип | Стіношліфувальна |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6922021128539 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 283 ₴


