Шліфмашина вібраційна - FS 250 (250Вт, 1.4кг) (FORTE)
1 235 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Шліфмашина вібраційна - Патрубок відведення пилу - Шліфувальний папір - Інструкція - Гарантійний талон. Штрих код: 6902016025029. Напруга: 220В. Потужність: 250 Вт. Вага: 1.4 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Вібраційна. Число коливань: 11000 кб/хв. Довжина шліфповерхні: 187 мм. Ширина шліфповерхні: 90 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина шліфповерхні | 187 мм |
| Комплектація | - Шліфмашина вібраційна - Патрубок відведення пилу - Шліфувальний папір - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 250 Вт кВт |
| Тип | Вібраційна |
| Тип живлення | Мережа |
| Кількість коливань | 11000 кб/хв |
| Ширина шліфповерхні | 90 мм |
| Штрих код | 6902016025029 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 235 ₴


