Комплектація: - Шліфмашина вібраційна- Мікрофільтр- Шліфувальний папір- Інструкція по застосуванню- Гарантійний талон. Штрих код: 6902013035007. Потужність: 350 Вт. Вага: 2.25 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Вібраційна. Кількість оборотів: 6000 - 12000 об/хв. Довжина шліфповерхні: 187 мм. Ширина шліфповерхні: 90 мм. Підключення пилососу: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 2.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина шліфповерхні | 187 мм |
| Комплектація | - Шліфмашина вібраційна- Мікрофільтр- Шліфувальний папір- Інструкція по застосуванню- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 6000 - 12000 об/хв |
| Підключення пилососу | Да |
| Тип | Вібраційна |
| Тип живлення | Мережа |
| Ширина шліфповерхні | 90 мм |
| Штрих код | 6902013035007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 657 ₴


