Шліфмашина кутова - GA-25 (230мм, 2500W) (HAISSER)
4 379 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6990001256398. Напруга: 230 В/50 Гц. Потужність: 2500 Вт. Вага: 6.4 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: Посадковий діаметр диска : 22,23 ммДіаметр шпинделя : М14Довжина шпинделя : 21 ммСтупінь захисту : IP20. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 6500. Довжина кабеля: 3 м. Ключові особливості: Двигун з мідною обмоткою Плавний пуск Висока потужність та продуктивність Кабель 3 м з липучкою Наявність поворотної ручки робить модель універсальною. Плавний запуск: Так. Діаметр диска: 230 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Додатково | Посадковий діаметр диска : 22,23 ммДіаметр шпинделя : М14Довжина шпинделя : 21 ммСтупінь захисту : IP20 |
| Діаметр диска | 230 мм мм |
| Ключові особливості | Двигун з мідною обмоткою Плавний пуск Висока потужність та продуктивність Кабель 3 м з липучкою Наявність поворотної ручки робить модель універсальною |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 6500 |
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Плавний запуск | Да |
| Потужність | 2500 Вт кВт |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6990001256398 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 379 ₴


