Шліфмашина кутова - AG 26-230S (2600Вт, 230мм) (FORTE)
3 584 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902019262308. Напруга: 220 - 230 В. Потужність: 2600 Вт. Вага: 6.25 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 6500 об/хв. Діаметр диска: 230 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 6.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр диска | 230 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 6500 об/хв |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Потужність | 2600 Вт кВт |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902019262308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 584 ₴


