Шліфмашина кутова - AG 11-125 VL (1100Вт, 125мм) (FORTE)
1 620 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: шліфувальна машина;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;посібник з експлуатації;додатковий комплект вугільних щіток.. Штрих код: 6990001236093. Напруга: 220 В. Підсвічування: Ні. Потужність: 1100 Вт. Вага: 2.6 кг. Тип живлення: Мережа. Додатково: металевий корпус редуктора. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 11000 об/хв. Діаметр диска: 125 мм. Блокування кнопки увімкнення: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | металевий корпус редуктора |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Комплектація | шліфувальна машина;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;посібник з експлуатації;додатковий комплект вугільних щіток. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 11000 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 1100 Вт кВт |
| Підсвітка | Немає |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6990001236093 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴


