Комплектація: - Захисний кожух- Бічна ручка- Затискна гайка- Опорна шайба- Торцевий ключ - Шліфувальний диск- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон. Штрих код: 088381660112. Рівень шуму: 73 дБ. Підсвічування: Так. Вага: 2.3 кг. Тип живлення: Акумулятор. Виробник: Makita. Країна походження: Японія. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 10000 об/хв. Габарити: 317х129х126 мм. Тип акумулятора: Li-ion. Ємність акумулятора: 3 А⋅год. Напруга акумулятора: 18 В. Діаметр диска: 115 мм. Вібрація: 8.5 м/с². Регулювання оборотів: Так. Різьблення на шпинделі: M14х2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 2.3 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 А| год |
| Вібрація | 8.5 м/с2 |
| Габарити | 317х129х126 мм |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Діаметр диска | 115 мм мм |
| Комплектація | - Захисний кожух- Бічна ручка- Затискна гайка- Опорна шайба- Торцевий ключ - Шліфувальний диск- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Кількість оборотів | 10000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підсвітка | Да |
| Регулювання оборотів | Да |
| Рівень шуму | 73 дБ дБ |
| Різьблення на шпинделі | M14х2 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Штрих код | 088381660112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 840 ₴


