Шліфмашина кутова - КШМ 21-232 (2100Вт, 230мм) (СТАЛЬ)
2 948 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Кутова шліфувальна машина Сталь КШМ 21-232;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;Інструкція з експлуатації;картонна упаковка.. Штрих код: 6902020230006. Напруга: 220 В. Підсвічування: Ні. Потужність: 2100 Вт. Вага: 4.75 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Кількість оборотів: 8000 об/хв. Діаметр диска: 230 мм. Блокування кнопки увімкнення: Так. Регулювання оборотів: Ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 4.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 230 мм мм |
| Комплектація | Кутова шліфувальна машина Сталь КШМ 21-232;захисний кожух;бічна ручка;ключ для фіксації диска;Інструкція з експлуатації;картонна упаковка. |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 8000 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2100 Вт кВт |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902020230006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 948 ₴


