Шліфувальна ексцентрікова машина - SE-55 (HAISSER)
2 005 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6990001243220. Потужність: 450 Вт. Вага: 2.2 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Тип: Ексцентрикова. Кількість оборотів: 6000-13000. Амплітуда коливань: 2 мм. Система видалення пилу: Так. Довжина кабеля: VDE 2. Діаметр диска: 125 мм. Кріплення шліфувального матеріалу: липучка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина кабеля | VDE 2 |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Кріплення шліфувального матеріалу | липучка |
| Кількість оборотів | 6000-13000 |
| Потужність | 450 Вт кВт |
| Система видалення пилу | Да |
| Тип | Ексцентрикова |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6990001243220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 005 ₴


