Шліфмашина ексцентрикова - RS 480 V (480Вт) (FORTE)
1 799 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: - Шліфмашина ексцентрикова - Мішок для пилу - Шліфувальний диск - Упаковка - Інструкція по застосуванню - Гарантійний талон. Штрих код: 6902014048006. Напруга: 220В. Потужність: 480 Вт. Вага: 3.1 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Forte. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Ексцентрикова. Кількість оборотів: 4000 - 14000 об/хв. Діаметр диска: 125 мм. Ексцентриситет: 2.3 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Ексцентриситет | 2.3 мм |
| Комплектація | - Шліфмашина ексцентрикова - Мішок для пилу - Шліфувальний диск - Упаковка - Інструкція по застосуванню - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість оборотів | 4000 - 14000 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 480 Вт кВт |
| Тип | Ексцентрикова |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902014048006 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴


