Штрих код: 6902015035029. Напруга: 220В. Потужність: 350 Вт. Вага: 1.5 кг. Тип живлення: Мережа. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Ексцентрикова. Кількість оборотів: 5000 - 12000 об/хв. Регулювання швидкості обертання: Так. Діаметр диска: 125 мм. Блокування кнопки увімкнення: Так. Кріплення шліфувального матеріалу: Липучка. Ексцентриситет: 2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Ексцентриситет | 2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кріплення шліфувального матеріалу | липучка |
| Кількість оборотів | 5000 - 12000 об/хв |
| Напруга | 220 В |
| Регулювання швидкості обертання | Да |
| Тип | Ексцентрикова |
| Тип живлення | Мережа |
| Штрих код | 6902015035029 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 273 ₴


