(64030) Плиткоріз монорейковий 730 мм Industry, HAISSER
5 950 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466024477. Вага: 7.4 кг. Призначення: Для різання всіх видів плит. Призначення: Для резки всех видов плит. Додатково: Алюмінієва станина шириною 260 ммПокращений карбід-вольфрамовий ріжучий елемент 22х6х2 мм з підшипником і титановим покриттям забезпечує в 3 рази більше ресурс роботи10 кулькових підшипниківВисувні опори для плитки великих розмірів. Довжина різу: 730 мм. Виробник: Haisser. Тип: Ручний. Ріжучий елемент: Карбід-вольфрамовий 22х6х2 мм із титановим покриттям.. Глибина різу: 14 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.4 кг кг |
| Глибина різу | 14 мм |
| Довжина різу | 730 мм |
| Додатково | Алюмінієва станина шириною 260 ммПокращений карбід-вольфрамовий ріжучий елемент 22х6х2 мм з підшипником і титановим покриттям забезпечує в 3 рази більше ресурс роботи10 кулькових підшипниківВисувні опори для плитки великих розмірів |
| Призначення | Для різання всіх різновидів плит |
| Різальний елемент | Карбід-вольфрамовий 22х6х2 мм із титановим покриттям. |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 6914466024477 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 950 ₴


