(64021) Плиткоріз монорейковий 900 мм в Industry HAISSER
5 060 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466083245. Призначення: Для різання всіх видів плит. Призначення: Для резки всех видов плит. Додатково: - у 3 рази більше ресурс роботи. Довжина різу: 900 мм. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Ручний. Ріжучий елемент: Карбід-вольфрамовий 22х6х6 мм з титановим покриттям. Глибина різу: 14 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Глибина різу | 14 мм |
| Довжина різу | 900 мм |
| Додатково | - у 3 рази більше ресурс роботи |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для різання всіх різновидів плит |
| Різальний елемент | Карбід-вольфрамовий 22х6х6 мм з титановим покриттям |
| Тип | Ручний |
| Штрих код | 6914466083245 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 060 ₴


