(64035) Плиткоріз монорейковий 900 мм (HAISSER)
3 950 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466946502. Призначення: Для різання всіх видів плит. Тип биты: Тип:. Призначення: Для резки всех видов плит. Додатково: - в 3 рази більше ресурс роботи - алюмінієва станина - ріжучий елемент - карбід вольфраму - 6 підшипників. Довжина різу: 900 мм. Длина диаганального реза: 635мм. Максимальная толщина плитки: 15мм. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Ручний. Діаметр диска: 5 мм. Глибина різу: 15 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 150 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Глибина різу | 15 мм |
| Довжина діаганального різання | 635мм |
| Довжина різу | 900 мм |
| Довжина, мм | 1 150 |
| Додатково | - в 3 рази більше ресурс роботи - алюмінієва станина - ріжучий елемент - карбід вольфраму - 6 підшипників |
| Діаметр диска | 5 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна товщина плитки | 15 мм |
| Призначення | Для різання всіх різновидів плит |
| Тип | Ручний |
| Тип біти | Тип: |
| Ширина, мм | 220 |
| Штрих код | 6914466946502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴


