(64033) Плиткоріз монорейковий 600 мм (HAISSER)
3 200 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2000963893013. Вага: 7 кг. Призначення: Для різання всіх видів плит. Тип биты: Тип:. Додатково: - в 3 рази більше ресурс роботи - алюмінієва станина - ріжучий елемент - карбід вольфраму - 6 підшипників - регулювання кута різу - 0-60º. Довжина різу: 600 мм. Длина диаганального реза: 420мм. Максимальная толщина плитки: 15мм. Виробник: Haisser. Гарантія: Повернення / обмін 14 днів. Тип: Ручний. Країна виробник: Китай. Різальний елемент: Карбід-вольфрамовий 22х5х2 мм з титановим покриттям. Глибина різу: 15 мм. Діаметр отвору: 5 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Вага | 7 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 150 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення / обмін 14 днів |
| Глибина різу | 15 мм |
| Довжина діаганального різання | 420 мм |
| Довжина різу | 600 мм |
| Довжина, мм | 850 |
| Додатково | - в 3 рази більше ресурс роботи - алюмінієва станина - ріжучий елемент - карбід вольфраму - 6 підшипників - регулювання кута різу - 0-60º |
| Діаметр отвору | 5 мм |
| Максимальна товщина плитки | 15 мм |
| Призначення | Для різання всіх видів плит |
| Різальний елемент | Карбід-вольфрамовий 22х5х2 мм з титановим покриттям |
| Тип | Ручний |
| Тип біти | Тип: |
| Ширина, мм | 220 |
| Штрих код | 2000963893013 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴


