(64006) Плиткоріз ручний - ТС-02, 400 мм (СТАЛЬ)
545 ₴
- В наявності
- Код: 20638295
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466640066. Вага: 1.61 кг. Призначення: Для керамічної та кахельної плитки. Тип биты: Тип:. Призначення: Для керамической и кафельной плитки. Довжина різу: 400мм. Длина диаганального реза: 280мм. Максимальная толщина плитки: 8мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Тип: Ручний. Довжина: 400 мм. Ріжучий елемент: 15х6х1.5 мм. Глибина різу: 8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 1.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 95 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Глибина різу | 8 мм |
| Довжина діаганального різання | 280 мм |
| Довжина: | 400 мм мм |
| Довжина різу | 400 мм |
| Довжина, мм | 540 |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна товщина плитки | 8 мм |
| Призначення | Для керамічної та кахельної плитки |
| Різальний елемент | 15х6х1.5 мм |
| Тип | Ручний |
| Тип біти | Тип: |
| Ширина, мм | 145 |
| Штрих код | 6914466640066 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴


