Штрих код: 6914466640073. Вага: 3.33 кг. Призначення: Для керамічної та кахельної плитки. Тип биты: Тип:. Призначення: Для керамической и кафельной плитки. Довжина різу: 600мм. Длина диаганального реза: 420мм. Максимальная толщина плитки: 8мм. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Тип: Ручний. Довжина: 600 мм. Ріжучий елемент: 15х6х1.5 мм. Глибина різу: 10 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Вага | 3.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 105 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Глибина різу | 10 мм |
| Довжина діаганального різання | 420 мм |
| Довжина: | 600 мм мм |
| Довжина різу | 600 мм |
| Довжина, мм | 800 |
| Країна походження | Китай |
| Максимальна товщина плитки | 8 мм |
| Призначення | Для керамічної та кахельної плитки |
| Різальний елемент | 15х6х1.5 мм |
| Тип | Ручний |
| Тип біти | Тип: |
| Ширина, мм | 170 |
| Штрих код | 6914466640073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴


