(90041) Ємність будівельна кругла 65л. (Польша)
446 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 2020002133054. Страна-производитель товара: Польша. Размеры без подставки: 594 x 336 мм. Объём камеры, л: 65 л.. Материал головки насоса: пластик. Тип биты: строительная. Матеріал виготовлення: Пластик. Форма: Кругла. Виробник: Haisser. Країна походження: Польща. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Габарити: 594х336 мм. Об `єм: 65 л. Колір: Чорний. Діаметр нижньої частини: 51.5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 336 |
| Габарити | 594х336 мм |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 594 |
| Діаметр нижньої частини | 51.5 см |
| Колір | Чорний |
| Країна походження | Польща |
| Матеріал головки насоса | пластик |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Об `єм | 65 л |
| Об'єм камери, л | 65 л. |
| Розміри без підставки | 594 x 336 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип біти | будівельна |
| Форма | Кругла |
| Ширина, мм | 594 |
| Штрих код | 2020002133054 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴


