Клейові стрижні - 11,2х300мм 1кг ПРОЗОРІ в Пакете (80180) СТАЛЬ
415 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір виробу: ПРОЗРАЧНИЙ. Довжина кабелю електроживлення, м: 300 мм. Вага без підставки: 1 кг. Діаметр клейового стрижня: 11,2 мм. Температурний режим: легкоплавкий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без підставки) | 1 кг |
| Висота, мм | 40 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Діаметр клейового стрижня | 11,2 мм |
| Довжина кабелю електроживлення, м | 300 мм |
| Довжина, мм | 170 |
| Температурний режим | легкоплавкий |
| Цвет изделия | ПРОЗРАЧНИЙ |
| Ширина, мм | 420 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴


