(23120) Олівець розміточний твердосплавний 8мм СТАЛЬ
135 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6914466083719. Тип інструменту: Олівець столярний. Призначення: Розмітка та креслення кіл. Оброблювана поверхня: Металлические поверхности. Матеріал ручки: Метал. Призначення: Разметка и черчение окружностей. Виробник: Сталь. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 145 мм. Товщина: 8 мм. Поверхня, що обробляється: Металеві поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Довжина | 145 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 145 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ручки | метал |
| Оброблювана поверхня | Металеві поверхні |
| Поверхня, що обробляється | Металеві поверхні |
| Призначення | Розмітка та креслення навколишніх кіл |
| Тип інструмента | Олівець столярний |
| Товщина | 8 мм см |
| Штрих код | 6914466083719 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴


