Штрих код: 4814466965485. Тип інструменту: Правило-трапеція. Матеріал виготовлення: Алюміній. Додатково: З двома ребрами жорсткості; двозахоплююче.. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина: 1500 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 1500 мм |
| Додатково | З двома ребрами жорсткості; двозахоплююче. |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Тип інструмента | Правило-трапеція |
| Ширина, мм | 95 мм |
| Штрих код | 4814466965485 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴


