(27003) Правило-трапеція DUO PROFI 2,5м посилений профіль 95мм, HAISSER
1 200 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 4814466965546. Тип інструменту: Правило-трапеція. Матеріал виготовлення: Алюміній. Додатково: З двома ребрами жорсткості; двозахоплююче.. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 2500 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Размеры | |
| Довжина | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 2500 мм |
| Додатково | З двома ребрами жорсткості; двозахоплююче. |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Тип інструмента | Правило-трапеція |
| Ширина, мм | 95 мм |
| Штрих код | 4814466965546 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴


